درباره فرامدرسه

سلام دوست عزیز.

من غلامرضا توکلی، مؤسس و بنیانگذار فرامدرسه آواز هستم. دانشگاه تربیت مدرس دکتری مدیریت خوانده‌ام و از همین دانشگاه گواهینامه صلاحیت مدرسی دارم.

در حال حاضر عضو هیئت علمی و دانشیار دانشگاه هستم. تخصص اصلی‌ام، تحول، توسعه و موفقیت فردی، سازمانی و اجتماعی است. از سال ۱۳۷۶ تا کنون در حوزه تخصصی خودم کار آموزش، مشاوره و پژوهش انجام داده‌ام.

در سال ۱۳۹۸ فرامدرسه آواز را به ثبت رساندم. فرامدرسه یعنی فراتر از مدرسه؛ فرامدرسه یک بنیاد غیردولتی برای یادگیری و شکوفایی اندیشه است. در فرامدرسه مطالبی را آموزش و مشاوره می‌دهیم که در مدارس و دانشگاهها کمتر به آنها پرداخته می‌شود؛ در حالیکه این مطالب برای ساختن یک زندگی خوب، بسیار حیاتی و ضروری است.

کیفیت زندگی افراد به سه چیز وابسته است: نگرش آنها- قابلیت‌هایشان- عادات رفتاری‌ آنها.

بنابراین برای برخورداری از یک زندگی با شکوه و برجسته، بیش از همه و پیش از هر چیز به افکاری متفاوت و پرمایه نیازمندیم. افکار برجسته موجب کسب قابلیت‌های برجسته و نهایتاً اقدامات برجسته شده و طبیعتاً نتایج و دستاوردهای برجسته‌ای را برایمان به ارمغان خواهد آورد.

آرمان و آرزویم این است که هیچ کس، به خاطر جهل و ناآگاهی، از چشیدن روی خوش زندگی خود محروم نشود. بنابراین تمام تلاشم این است که به افراد بیاموزم که چگونه می‌توانند به شیوه‌ای حرفه‌ای از عهده مدیریت خود، خانواده و کسب‌وکارشان برآمده و همه آگاهی‌، مهارت‌ها و اقدامات مورد نیاز برای خلق یک زندگی برجسته و باشکوه را کسب کنند.